Language : Farsi  |  English

 • آموزش
   
  کلیه خدمات ارائه شده توسط شرکت آتابای به پرسنل کارفرما آموزش داده می شوند و این خدمات تا زمانی که پرسنل از مهارت کافی برای کار با پروژه و برنامه ها برخوردار نگردند،ادامه می یابد. علاوه بر آن کارشناسان مجرب و با دانش این شرکت در صورت درخواست مشتری نسبت به آموزش دیگر نرم افزار ها نیز به ارائه خدمات می پردازند.


   

  اجرا
   
  واحد اجرائی شرکت آتابای با بکار گیری مجرب ترین کارشناسان ایمنی ، امنیتی و نظارتی دارای معتبرترین گواهینامه های بین المللی و با دانش روز اقدام به اجرای پروژه می نماید . واحد اجرایی این شرکت مفتخر است که امنیتی پویا و ماندگار در منازل و محل کار مشتری را اندازی می نماید که جهت توسعه به راحتی قابل تغییر می باشد .

   


   


  طراحی
   

  بنابر نیاز مشتریان محترم ، در این مرحله طراحی به صورت جداگانه در اختیار مشتری قرار می گیرد . طرح اعلام شده بر اساس استاندارد های جهانی می باشد که به سادگی بنابر سلیقه مشتری و یا بر اساس نیاز های آتی ایشان قابل تغییر خواهد بود.
  تامین
   

  شرکت آتابای خود را موظف میداند که کلیه تجهیزات مورد نیاز اجرایی را تامین نماید. تجهیزات این شرکت از برند های سرشناس و معتبر جهان تهیه می گرددو با نازلترین قیمتها و گارانتی شرکت سازنده به سادگی در اختیار مشتریان قرار میگیرد.
  پشتیبانی 
   

  داشتن سیستم امنیتی مطمئن ، به روز و ماندگار تنها با پشتیبانی مداوم و قابل اطمینان میسر می گردد . شرکت آتابای مفتخر است که همیشه پیشرو در ارائه خدمات پس از فروش و اجرا بوده و در این راه از هیچ کوششی دریغ نکرده است و امید است همواره رضایت مشتریان باعث دلگرمی و نداوم کاری پشتیبانی شرکت آتابای گردد.


  نظارت 

  در صورت تمایل مشتریان واحد نظارت بر اجرای شرکت آتابای مسئولیت نظارت بر اجرای پروژه را به عهده میگیرد و با مطابقت بر استاندارد های روز جهانی به مدیریت و نظارت بر روند اجرای پروژه میپردازد.


  مشاوره 

  در این مرحله با مجرب ترین کارشناسان اجرایی در تصمیم گیریها و تعیین دقیق در نیاز مشتریان در کنار آنها خواهیم بود . مشاوره دقیق با کارشناسان مجرب و خبره این شرکت با کاهش اشتباهات احتمالی ، تعیین کمترین هزینه اجرایی و تشخیص بهترین و مناسب ترین پیشنهاد کاری در تصمیم گیری نهایی به مشتریان کمک بسزایی دارد.


  پشتیبانی غیر حضوری

  در صورت وجود امکانات اینترنت در مکان مشتری ، کارشناسان ما می توانند از راه دور و به وسیله ی ابزارهای مورد استفاده خود ، به سیستم مشتریان متصل شده و مشکلات آنها را برطرف نمایند.

شرکت طراحان الکترونیک آتابای


دفتر مرکزی: مشهد بزرگراه وکیل آباد - خیابان صدف - حد فاصل صدف 3 و 5 - پلاک 15
کارخانه: مشهد - جاده قدیم نیشابور - جاده ده غیبی - شهرک صنعتی خدمات فنی - چهارراه دوم سمت راست قطعه اول
+98 51 3891 81 87 - +98 51 3892 8110
+98 903 444 81 87 - +98 903 555 8187
تلفن :
www.info@atabay-ed.co.ir
www.Research@atabay-ed.co.ir
www.atabay.electronic@yahoo.com
www.atabay.electronic31@gmail.com
ایمیل :