Language : Farsi  |  English
 •  

  شرکت آتابای در زمینه طراحی ، مشاوره ، تولید و اجرا کلیه پروژه های الکترونیک ، مخابرات ، کامپیوتر و همچنین به منظور گسترش فرهنگ کنترل ونظارت دیجیتال در صنایع و مجهز نمودن آنها به تکنولوژی روز جهان  در سال 1386 به صورت رسمی تاسیس گردید شایان ذکر است فعالیت غیررسمی این شرکت از سال1382 و با طراحی پروژه CLC و LPG آغاز گردید و به یاری خداوند متعال و با تلاش مستمر موفق به اخذ درجات علمی وگواهینامه ،مدارک بین المللی نموده است ودر همین راستا موفق به ارائه چندین طرح علمی در زمینه های مختلف و انجام پروژه های بسیاری گردیده است و تاسیس شرکتی تحت عنوان ( طراحان الکترونیک آتابای) نیز گامی در منسجم نمودن و گسترش این فعالیت ها می باشد.

  شرکت آتابای با تولیدات و خدمات خود در طول چند سال گذشته ، علاوه بر جلب رضایت کامل مشتریان خود موفق به اخذ تقدیر نامه از ارگان های دولتی همچون یگان حفاظت نوار مرزی شرق کشور و افتخارهمکاری بیش از 8 سال متوالی با سازمان های دولتی امنیتی را تا به کنون داشته ،آتابای بر این باوراست که فروش ، پایان یک معامله نیست بلکه شروع یک تعهد نسبت به خریدار است ، با عنایت به این موضوع ، واحد خدمات قبل و بعد از فروش همواره در کنار واحد بازرگانی شرکت سعی در ارائه بهترین خدمات نسبت به مشتریان محترم را دارد، شایان ذکر است آنچه این فعالیت را بهبود می بخشدحضور واحد فنی دانش آموخته شرکت می باشد.

  کلیه اقلام و دستگاههای ارائه شده از سوی این شرکت علاوه بر داشتن استاندارد های اروپای غربی از یکسال تا سه سال گارانتی و از همه مهمتر دارای10 سال خدمات پس از فروش و سرویس و پشتیبانی واقعی منحصر به فرد در ایران می باشد. خدمات مهندسی در محاسبه طراحی بهینه سازی ، آموزش و تحلیل سیستم و غیره همگی به رایگان خواهند بود .این شرکت آماده تشریح هر چه جامعتر اهداف و خدمات خود، در جلسه حضوری توسط کارشناسان می باشد.

  شرکت آتابای بر این باور است  :

  هر کمپانی در تولید یکسری از محصولات پیشتاز می باشد و محصولاتش از لحاظ کیفیت و قیمت قابل رقابت با کمپانی های دیگر می باشد و صرف اینکه محصولی با مارک خاصی عرضه شود دلیلی بر کیفیت بالا و مقرون به صرف بودن آن نیست . سیستم که بدرستی تهیه و نصب شود یک سیستم کار آمد باهزینه تعمیر و نگهداری کم و عمر طولانی می باشد . هدف نهایی جلب رضایت مشتری است بنابراین مسئولیت با فروش پایان نمی پذیرد،مدیریت وکارشناسان شرکت آتابای با تخصص و تجربه ای که در زمینه محصولات ایمنی و حفاظتی و تصویری دارند آماده ارائه تجربیات و دانش خود جهت انتخاب یک محصول خوب و با کیفیت همراه با قیمت مناسب در اختیار سازمان های دولتی ، موسسات آموزشی ، کارخانجات ، هتل ها ، پلایشگاه ها ، پادگان ها ،....  جهت تجهیز به سیستم های فوق قرار دهند.

   
   

  همه چیز را همگان دانند و همگان هنوز زاده نشده اند.

  طراحی سیستم های امنیتی و حفاظتی بصورت تخصصی در هر مجموعه محدود است اما می توان از اتحاد مجموعه های متخصص ، جامعه ای تخصصی ساخت.

  محدوده تخصص آتابای در تولید ، مشاوره ، طراحی و اجرا می باشد و برای سایر موضوعات ، افتخار همکاری و اتحاد با شرکت های حرفه ای دیگر را دارد تا در جامعیت آنچه

  به مشتریان خود ارائه می دهد ، خللی وارد نشود.

   

شرکت طراحان الکترونیک آتابای


دفتر مرکزی: مشهد بزرگراه وکیل آباد - خیابان صدف - حد فاصل صدف 3 و 5 - پلاک 15
کارخانه: مشهد - جاده قدیم نیشابور - جاده ده غیبی - شهرک صنعتی خدمات فنی - چهارراه دوم سمت راست قطعه اول
+98 51 3891 81 87 - +98 51 3892 8110
+98 903 444 81 87 - +98 903 555 8187
تلفن :
www.info@atabay-ed.co.ir
www.Research@atabay-ed.co.ir
www.atabay.electronic@yahoo.com
www.atabay.electronic31@gmail.com
ایمیل :